Конкурс на навчання в Інституті імені Гердера Лейпцизького університету (Німеччина) за програмою Еразмус +

Автор: admin 08.10.2019

Das-Herder-Institut-768x314

Оголошується конкурс на семестрове навчання в Інституті імені Гердера Лейпцизького університету (Німеччина) за програмою Еразмус + !

Хто може подавати документи:
студенти германісти та перекладачі, що вивчають німецьку мову як першу, а саме:
– бакалаври 3 курсу та магістри 1 року навчання.
Надається
– стипендія на 4 місяці у весняному семестрі 2019-2020 н.р.,
Покриваються: перебування і дорожні витрати.
Документи, що подаються:
– Lebenslauf (німецькою мовою)
– копія залікової, для студентів магістратури – диплому бакалавра (з оцінками), та переклад німецькою або англійською мовою (transcript of records)
– Motivationsschreiben (німецькою мовою,1 стор.)
– Learning agreement (поради щодо оформлення Ви можете знайти на сторінці відділу академічної мобільності університету)

Документи надсилаються ОДНИМ ФАЙЛОМ (Leipzig_Прізвище_ім”я) на електронну адресу відділу академічної мобільності erasmusandprojects@gmail.com та електронну адресу кафедри германської філології та перекладу tppnim@ukr.net до 20.10. 2019 включно. Їх потрібно також занести на кафедру в роздрукованому вигляді.
Обрані кандидати будуть запрошені на співбесіду орієнтовно 22-23 жовтня.