Програма для кандидатів наук і студентів аспірантури в школі Cologne Graduate School of Ageing Research

Автор: admin 14.10.2019

Cologne Graduate School of Ageing Research

Дедлайн: 17 листопад 2019
Грант: 1468 в місяць
Коли: щороку
Де: Кельн, Німеччина

Мета програми Кельнської вищої школи Cologne Graduate School of Ageing Research забезпечити всебічну підготовку в області дослідження старіння. Вони пропонують унікальний план програми з акцентом на основній науковій логіці, критичному мисленні, але основна програма зосереджена на дослідженні біології старіння і хвороб, які з’являються з віком.

Школа пропонує можливість проводити міжнародні дослідження, також школа відома своїми видатними дослідженнями в області старіння, прекрасним наставництвом студентів, можливістю проводити незалежні дослідження і технічною підтримкою. Школа дає першокласну можливість молодим вченим і пропонує привабливе і надихаюче середовище. Програма школи для кандидатів наук це одна з кращих в світі стартових платформ для досягнення успішної наукової кар’єри.

Всі учасники програми будуть отримувати фінансування протягом 3-х років навчання в школі. Перші три місяці студенти отримуватимуть щомісячну стипендію розміром в 1468 (неоподатковувану), після трьох місяців студенти отримують контракт про працевлаштування. Якщо студент не зможе закінчити свій проект за 3 роки, організатори продовжать його фінансування ще на один рік на тих же умовах.

Вимоги до кандидатів.
У програмі можуть брати участь:

Заявки приймаються до 17 листопада 2019, програма починається в період між липнем і жовтнем 2020 року.

Детальніше про програму на сайті організаторів.