Дослідницька програма університету Smithsonian Institution

Грант: стипендія
Коли: щороку
Де: США

Дослідницька програма Smithsonian Institution Fellowship Program прекрасна можливість для незалежних досліджень.

Гранти надаються аспірантам, докторантам, постдокам, старшим дослідникам на проведення незалежних досліджень і використання ресурсів університету спільно з членами дослідного персоналу, які виступають в якості консультантів.

Гранти надаються на проведення досліджень в таких сферах:

Тривалість дослідницької програми від 3 до 12 місяців, для аспірантів тривалість програми не більше 10 тижнів.

Фінансова підтримка:

Старшими науковим співробітникам (вченим, які отримали ступінь PhD не менше 7 років тому) стипендія 50400 $ в рік, дослідницький грант – 4000 $ (дослідний період: 3 12 місяців).

Постдокам (вченим, які отримали ступінь PhD не більше 7 років тому) стипендія 50400 $ в рік, дослідницький грант – 4000 $ (дослідний період: 3 12 місяців) ..

Аспірантам (студентам аспіранти, для досліджень, необхідних для дисертації) стипендія 36000 $ в рік, дослідницький грант – 4000 $ (дослідний період: 3 12 місяців).

Десятитижневий дослідницька програма (для студентів аспірантури) стипендія 7500 $ (дослідний період 10 тижнів).

Вимоги до кандидатів:

Вибір кандидатів буде здійснено на основі запропонованого проекту досліджень, можливості кандидата проводити запропоноване дослідження, впевненості в закінченні дослідження в призначений термін і інших чинників.

Заявку на участь можна подати онлайн.

Подробиці на сайті університету.