Автор: admin 21.10.2019

2, 3 та 4 жовтня 2019 року відбулись презентації стипендійної програми навчання в Коледжі Європи (Капмуси в Брюгге (Бельгія) та Натолін (Польща)) для юридичного, економічного, філософського та історичного факультетів; факультету соціології, Інституту філології, Інституту міжнародних відносин та Інституту журналістики, організовані Відділом академічної мобільності. Спікером на презентації виступив випускник цього ж ЗВО (Кампус Натолін, Варшава) Роман Загородній. На заходах було обговорено можливості подачі заявок, написання мотиваційних листів та CV, умови навчання (протягом одного календарного року з отриманням диплому про освіту). Коледж є вищим навчальним закладом, натолінський кампус якого спеціалізується на вивченні стратегій європейської інтеграції країн-сусідів ЄС (“European Neighbourhood Policy”).
Деталі за посиланнями: College of Europe Brochure 2020: Landing Page for the Natolin Campus offer: www.coleuropenatolin.eu

В рубриках: Новини