Університет Лотарингії

Автор: admin 19.11.2019

Університет Лотарингії
НАНСІ, ФРАНЦІЯ

Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання або стажування магістрів в школі Геології (напрямок – geoscience) та Гірничій школі Нансі Університету Лотарингія (напрямок-computer science), а також стажування в лабораторії Георесурсів (напрямок-Géo-ressouces) для аспірантів (геологів) протягом весняного семестру 2019-2020 н. р (6 місяців). Стажування та навчання здійснюватиметься англійською або французькою мовою.
Предмет: комп’ютерні науки, науки про Землю, геологія.
Deadline: 21 листопада 2019 року
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1. Аплікаційна форма (можна отримати в к.267, відділ міжнародного співробітництва, адреса-головний корпус КНУ)
2. CV у форматі EUROPASS + супровідний лист;
3. Learning Agreement для кандидатів, які подаються на навчання ( за формою звертатися в к.267, відділ міжнародного співробітництва, адреса-головний корпус КНУ)
4. Копія паспорта;
5. Копія диплому та додаток до нього, завірений на факультеті з печаткою;
6. Підтвердження рівня володіння іноземною мовою (мінімальний рівень англійської/французької-В2)
7. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із вказаними орієнтовними датами складання сесії по поверненню та із візою-погодженням координатора з мобільності факультету/ інституту . Консультацію стосовно даного документу можете отримати в к.222 (відділ академічної мобільності, адреса-головний корпус КНУ))
8. Обов’язкого заповнити онлайн-форму-https://goo.gl/forms/qrJTuWwgEb6nDeC33
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: NANSI2020_Ivanov.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати – NANSI2020_Ivanov на адресу Відділу міжнародного співробітництва -erasmusknuts@gmail.com. та координатора проекту проф.. О.М. Іванік om.ivanik@gmail.com
Співбесіда відбудеться 22 листопада 2019 року о 12.00 в к. 226 головного корпусу КНУ.
*З собою мати весь пакет документів (копії)
*Інформацію стосовно курсів/программ, аплікаційну форму та Learning Agreement можна отримати у к.267, головного корпусу КНУ.

http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk

В рубриках: Новини

 

Залиште коментар