Стипендіальний фонд леді Девіс (Lady Davis Fellowship Trust), Ізраїль

Автор: admin 07.03.2016

Стипендіальний фонд леді Девіс було засновано 38 років тому, щоб надати можливість провідним науковцям, аспірантам та докторантам з-за кордону, не зважаючи на національність, стать чи область знань, викладати, навчатися та приймати участь у дослідженнях в Ізраїлі у Єврейському університеті Єрусалиму та Технічному інституті Техіон, м. Хайфа.

Напрямок діяльності: без обмежень.

Цілі: викликати інтерес міжнародного наукового співтовариства і ізраїльських фахівців до можливостей навчання та стажування в Єврейському університеті і Ізраїльському політехнічному інституті (Technion).

Вид підтримки: Вимоги до заявників: без обмежень громадянства. Здобувач повинен мати вчений ступінь, продемонструвати високий рівень підготовки, інтелект, характер і перспективність. підтримка включає власне стипендію і оплату транспортних витрат до місця стажування.

Детальна інформація за посиланням http://ldft.huji.ac.il

В рубриках: Фонди