Erasmus+ Університет м. Печ (Угорщина)

Автор: admin 22.06.2020

pte-logo-magyar-angol-foltban-l

До уваги студентів 1-го року навчання ОР «Магістр»!

Оголошується конкурс Еразмус+ на навчання протягом осіннього семестру 2020/2021 навчального року у найстарішому університеті Угорщини – Університеті м. Печ (Pecs University): https://pte.hu/english

Спеціальності/Освітні програми, відкриті для цьогорічного конкурсу: Освіта (Педагогіка, Психологія, Соціальна робота/Соціальна педагогіка); Література та Лінгвістика; Політичні та соціальні науки; Економіка.

Дедлайн для подання документів: 30 червня 2020 року (23:59).

Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:

  1. CV у форматі EUROPASS.
  2. Learning Agreement (draft) – http://www.umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/
  3. Мотиваційний лист.
  4. Копія залікової книжка (за 1 рік магістратури). Середній бал – не нижче 80.
  5. Сертифікат про рівень володіння англійською мовою (не нижче рівня В2).
  6. К-копія 1-ї сторінки закордонного паспорту.

Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій в переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Pecs_Ivanenko.

Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказувати назву університету та прізвище: Pecs_Ivanenko на адресу локального координатора – заступника декана факультету психології Пащенко Світлани Юріївни (s.paschenko.tsu@gmail.com). В копію ставити Відділ міжнародного співробітництва (erasmusandprojects@gmail.com) та Відділ академічної мобільності (mobility.knu@gmail.com).

За більш детальною інформацією звертатися до координатора – моб. (067) 5919534; адреса: просп. Глушкова, 2-а, корпус факультету психології, к. 213 та/або у Відділ міжнародного співробітництва (кім. 226 Червоного корпусу) і Відділ академічної мобільності (к. 222 Червоного корпусу).

Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва:
http://umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/informazija.html

та Відділу академічної мобільності:
http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk

Керівництво Печського університету прийняло рішення про безпечність навчання студентів у кампусі університету з 1 вересня 2020 року. Але за умови погіршення ситуації з пандемією коронавірусу номіновані студенти зможуть перенести період мобільності на весну 2021 року.

*Передбачено надання 2 стипендій в осінньому семестрі 2020/21 н.р.

**Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі на підставі поданих документів. Результати (список номінантів та резервний список) будуть опубліковані на сайтах Відділу академічної мобільності та Відділу міжнародного співробітництва до 4.07.2020 р., а також надіслані на е-мейли учасників та переможців конкурсу.

З критеріями відбору номінантів на Еразмус+ стипендії в європейських університетах можна ознайомитись на сайтах Відділу академічної мобільності та Відділу міжнародного співробітництва.

***Розмір стипендії становить 850-900 євро на місяць; передбачена виплата дорожнього гранту (275 євро).

 

Залиште коментар