Стипендії фонду Фрідріха Еберта (навчання в Німеччині)

Автор: admin 07.08.2020

 

Friedrich-Ebert-Stiftung

Фонд імені Фрідріха Еберта (Friedrich-Ebert-Stiftung) – один з найбільших стипендіальних фондів Німеччини, які підтримують обдарованих студентів і молодих учених з різних країн світу, у тому числі і з України.

Фонд імені Фрідріха Еберта є найстарішим політичним фондом Німеччини, що володіє багатими соціал-демократичними традиціями зі дня свого заснування в 1925 році. Фонд був заснований як політичний заповіт Фрідріха Еберта, першого президента Німеччини, що був обраний демократичним шляхом, та іменем якого був названий Фонд.

Про програму

Подаватись на програму можуть студенти, які працюють у будь-якій предметній області, проте слід мати високий академічний бал і неабияке бажання навчатись у Німеччині.

Зазвичай, стипендії присуджуються активним та компетентним у відповідній галузі аплікантам. Мета програми – апґрейд академічних навичок та соціальних компетенцій учасників. Одна із переваг – постійна індивідуальна підтримка викладача-ментора на час навчання.

Академічні вимоги

  • успішний вступ до одного зі державних ЗВО Німеччини
  • достатній рівень володіння німецькою мовою (принаймні DSH level 2)
  • достатній рівень володіння англійською мовою (курси читатимуться англійською мовою)

Тривалість стипендії

Виплата стипендії здійснюється відповідно до умов BAföG (Закон про допомогу в навчанні у Німеччині).

Розмір стипендії

Щороку стипендії Фонду Фрідріха Еберта отримують близько сорока студентів. Розмір стипендії залежить від стадії навчання, на якій знаходиться здобувач. Іноземні студенти отримують щомісячну базову підтримку в 750 євро для навчання за програмою бакалаврату або 850 євро за програмою магістратури. Тривалість фінансування залежить від академічної успішності та суспільно-політичної активності студента. Крім того, фонд покриває витрати стипендіата на медичну страховку й надає матеріальну підтримку в розмірі 276 євро щомісяця членам сім’ї стипендіата (чоловіку/дружині й дітям), які живуть разом з ним у Німеччині. Але якщо стипендіат улаштується на роботу і його щомісячний дохід перевищить 400 євро, розмір стипендії можуть урізати.

«Програма основної підтримки» (Grundförderung) розрахована на іноземців, які планують навчання або вже навчаються в одному з німецьких ВНЗ за бакалаврською чи магістерською спеціальністю.

Аплікаційна форма

Аплікаційні форми й уся необхідна інформація для участі – тут.

Дедлайн

Заявку можна подати у будь-який час. Детальніше – за посиланням.
Детальна інформація та анкети на сайті: https://www.fes.de/

 

В рубриках: Фонди, Щорiчнi гранти

 

Залиште коментар