Оголошено конкурс серед студентів для участі у всесвітній онлайн-програмі «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future)

Автор: admin 18.08.2020

Seeds for the Future

Студенти з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) можуть взяти участь у всесвітній онлайн-програмі  Seeds for the Future («Насіння для майбутнього») від Huawei.

Термін подачі заявок – до 15 вересня 2020 року.

Передбачено, що у програмі можуть взяти участь студенти, починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс), та випускники, які отримали диплом з технічних спеціальностей (STEM) у 2020 році. Цього року вперше надається можливість долучитися до програми студентам та випускникам нетехнічних спеціальностей, які цікавляться ІКТ.

Освітня програма для української делегації триватиме онлайн 5 днів у період з 19 до 23 жовтня 2020 року включно.

Під час навчання студенти дізнаються від провідних світових експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій про галузеві тренди, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку та багато іншого.

Ознайомитися з докладним описом програми та переліком документів для участі можна за посиланням. З тими, хто відповідає критеріям програми, буде проведена індивідуальна онлайн-співбесіда українською та англійською мовами.

Після завершення програми найактивніші та найбільш наполегливі студенти отримають:

Також для учасників програми різних років буде організована зустріч онлайн та (або) в офісі компанії «Huawei Ukraine» з метою обміну досвідом та налагодження зв’язків.

Джерело: https://mon.gov.ua/ua/news/ogolosheno-konkurs-sered-studentiv-dlya-uchasti-u-vsesvitnij-onlajn-programi-nasinnya-dlya-majbutnogo-seeds-future-huawei

 

Залиште коментар