Програма Young European Ambassadors від ЄС

Автор: admin 24.08.2020
HouseofEurope
👩‍🎤👨🏾‍🎤🌟Young European Ambassadors — це можливість для молодих лідерів думок, що мріють стати послами ЄС серед однолітків. Щоб у вас це добре виходило, програма передбачає безліч можливостей для прокачування лідерства, волонтерства та навичок, що знадобляться у професійному житті.
⏰Дедлайн — 30 вересня.

🦄Хто може взяти участь:
Молоді люди 16-26 років з України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії та Молдови, які добре знають англійську мову; мають сильні комунікаційні навички; прагнуть ділитися знаннями та інформацією з однолітками; готові придумавати, створювати й брати участь в громадських проєктах у своїх країнах.
🍀Що у програмі:
• Подорожі до країн ЄС та Східної Європи на Форуми європейської молоді, конференції Східного партнерства, воркшопи та інші події.
• Регулярні практичні онлайн-воркшопи від урядовців, дипломатів, журналістів, представників брендів та громадських організацій з ЄС.
• Участь у мережі 700 активних підлітків, що можуть поділитися досвідом та секретами участі в Erasmus+, стажуваннях та інших проєктах ЄС.
• Активна спільноту в онлайні та офлайні: долучайтеся до воркшопів, ідеятонів, вікторин, ярмарок, Днів Європи, дебатів в інстаграмі, онлайн-бінго, кампаній у соціальних мережах та інших подій.
✍️Як взяти участь:
• Заповніть коротку Google-форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKwNJSEHWcAUrFPcKJM27kD7mKfmwn23_KSAgT9mItR_wsgg/viewform і чекайте, поки з вами зв’яжеться представник програми.
• Пройти ще два етапи відбору.

 

Залиште коментар