Erasmus+ у Гірничій школі Нансі Університету Лотарингія

Mines Nancy
Університет Лотарингії
НАНСІ, ФРАНЦІЯ
Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання або стажування магістрів в школі Геології (напрямок – geoscience) та Гірничій школі Нансі Університету Лотарингія (напрямок-computer science), а також стажування в лабораторії Георесурсів (напрямок-Géo-ressouces) для аспірантів (геологів) протягом весняного семестру 2020-2021 н. р (6 місяців). Стажування та навчання здійснюватиметься англійською або французькою мовою.
Предмет: комп’ютерні науки, науки про Землю, геологія.
Deadline: 6 листопада 2020 року

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1. Аплікаційна форма (стосовно форми просимо звертатися на erasmusknuts@gmail.com), заповнена і підписана.
2. CV у форматі EUROPASS + супровідний лист;
3. Копія паспорта;
4. Копія диплому та додаток до нього, завірений на факультеті з печаткою;
5. Підтвердження рівня володіння іноземною мовою (мінімальний рівень англійської/французької-В2)
6. Обов’язково заповнити онлайн-форму-https://goo.gl/forms/qrJTuWwgEb6nDeC33
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf, у такому порядку, як вони зазначені у переліку, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: NANSI2020_Ivanov.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (в полі subject вказати – NANSI2020_Ivanov на адресу Відділу міжнародного співробітництва – erasmusknuts@gmail.com. та координатора проекту проф. О.М. Іванік om.ivanik@gmail.com
*Інформацію стосовно курсів/програм + аплікаційну форму можна отримати за індивідуальним запитом на електронну пошту erasmusknuts@gmail.com.