Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.

Автор: admin 25.02.2021

safe_image

До уваги студентів та аспірантів спеціальностей міжнародні відносини, міжнародне та європейське право, європейські студії, міжнародна економіка та торгівля, фінанси, бізнес, політологія, право, філософія, історія, соціологія, культурологія, журналістика, студентів та аспірантів економічних або технічних спеціальностей!
Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.
Проєкт створено для тих, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також для тих, хто має власні ідеї і шукає можливості втілити їх разом із однодумцями. Під час навчання у Єврошколі молодь отримає можливість зустрітися з провідними спікерами: дипломатами й експертами з ЄС та України. Формат навчальних модулів передбачає лекції, дискусії, живе спілкування, що дозволить учасникам значно покращити свої знання щодо Європейського Союзу та його співпраці з Україною.
Участь у програмі передбачає
– Відвідування не менше ніж двох або всіх онлайн-модулів.
– Активну співпрацю з іншими учасниками та тренерами.
– Реалізацію свого міні-проєкту, який буде спрямований на просування інтересів громади, запобігання дезінформації, комунікації ідей європейської інтеграції тощо. Цей міні-проєкт також повинен бути реалізований у співпраці з місцевими учасниками Мереж ЄС (Євроклуби, Інформаційні центри ЄС, Team Europe Ukraine, мережі випускників EU Study Days, Erasmus, College of Europe).
Заявки на участь у конкурсному відбору приймаються від осіб віком до 30 років, які:
– є студентами магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ВНЗ
– є аспірантами будь-якої форми навчання
– отримали диплом про вищу освіту упродовж останніх 3 років
До участі у відборі допускаються лише особи, які не брали участі у програмах EU Study Days попередніх років.
Умови участі
Онлайн-сесії триватимуть з березня по червень 2021 р.
Робочими мовами EU Study Days є українська та англійська. Мінімальний необхідний рівень володіння англійською мовою – В2. Організатори на етапі відбору можуть провести співбесіду для перевірки цього рівня, а також залишають за собою право на будь-якому етапі не допускати до участі в програмі осіб, які виявляють недостатній рівень володіння англійською мовою. Участь у програмі є безкоштовною. Відбір відбувається на конкурсній основі. Учасники, які успішно закінчили 8 і більше модулів отримають сертифікат.
Детальніше про проект та форма заявки за посиланням:
https://eeas.europa.eu/…/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81…

 

Залиште коментар