ERASMUS+ The University of Westminster London Great Britain

Author: admin 15.04.2021
До уваги студентів-бакалаврів 2-ого та 3-ого року навчання!
Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендій Еразмус+ кредитна мобільність для навчання протягом осіннього семестру у 2021-2022 н. р в одному з найстаріших університетів Великої Британії – Вестмінстерському університеті – для бакалаврів 2-ого та 3-ого року навчання.
Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 24 квітня 2021 року.
Cпеціальності:
• Туризм
• Мистецтво, ЗМІ та комунікації (крім музики)
• Бізнес
• Комп’ютерні науки
• Гуманітарні науки
• Право
• Природничі науки
• Соціальні науки (крім психології)
Сайт університету: https://www.westminster.ac.uk/study
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Сертифікат про рівень знання англійської мови – не нижче B2; Перелік сертифікатів, які приймаються, поданий нижче.
• Cambridge: International English Language Testing Service (IELTS)
• Pearson Test Of English (PTE)
• TOEFL
• Cambridge Assessment English
Приймаються також сертифікати КНУ імені Тараса Шевченка:
– English Certificate issued by KNU Language Center
– Language Proficiency Assessment Form from Home University
Просимо детальніше ознайомитися з вимогами щодо рівня володіння англійською мовою та сертифікацією за посиланням: https://www.westminster.ac.uk/…/english-language…
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY. Підписувати документ не потрібно.
Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
У Вестмінстерському університеті діє модульна система навчання. Вам потрібно обрати модулі, що відповідають предметній області Вашого курсу навчання. Тобто студент зі спеціальності «Право», може обрати модулі лише з каталогу модулів права.
Детальна інформація про те, як обрати модулі, а також каталог модулів за посиланням:https://www.westminster.ac.uk/…/choosing-your-modules
5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті (допускається електронний підпис або якщо немає можливості отримати підпис від координатора, приймається письмове підтвердження списку курсів у вигляду емейлу від координатора) – за консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
6. Витяг із залікової книжки (перекладений на англійську мову та завірений). Просимо надсилати витяги з оцінками на завіряння Надії Миколаївні Серьогіній на пошту translationtsnuk@gmail.com. Документи ПРИЙМАЮТЬСЯ і ОПРАЦЬОВУЮТЬСЯ ЕЛЕКТРОННО!
!Зверніть увагу, що на завіряння приймається переклад тільки офіційних документів з підписами та мокрою печаткою! За витягами просимо звертатися на факультет/інститут.
7. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/C9uMtAiJF5qg2RzN7
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: Westminster-2021_Ivanenko та надісланий на електронну пошту Відділу міжнародного співробітництва erasmusknuts@gmail.com.
За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ запитом на пошту erasmusknuts@gmail.com.
Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
* Форму Learning Agreement можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.
**Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
***Дата співбесіди буде оголошена окремо на офіційній фейсбук-сторінці Відділу міжнародного співробітництва.
****Розмір гранту на навчання складає 4500 €/5міс.
*****Грант на подорож 275 €
****** Корисна інформація стосовно участі у програмі і навчання у Вестмінстерському університеті розміщена в інформаційному буклеті приймаючого закладу. Пошук у телеграм-каналі за назвою файлу «KA107 Partner Factsheet- Incoming Exchanges 2021-22.pdf»
In headings: Uncategorized

 

Leave a comment