УВАГА! КОНКУРС ЕРАЗМУС+ ГЛОБАЛ!

Author: admin 06.04.2021
Оголошується конкурс Еразмус+ Глобал на навчання за програмою «Соціальна робота/Соціальні служби» протягом осіннього семестру 2021/2022 навчального року в НОВІА університеті прикладних наук (NOVIA University of Applied Sciences) Фінляндії – кампус м. Турку (вересень – грудень 2021 р.): https://www.novia.fi/novia-uas/
Конкурс відкрито для студентів 2 та 3 курсів бакалаврату УСІХ спеціальностей факультету психології.
Дедлайн для подання документів: 25 квітня 2021 року (до 23:59).
Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:
2. Learning Agreement (draft, без підписів) із зазначенням назв дисциплін, які Ви будете вивчати у приймаючому університеті в разі, якщо отримаєте стипендію на навчання в НОВІА (від 21 до 24 кредитів на семестр). Посилання на перелік предметів: https://www.novia.fi/…/courses-in-english-2/campus-abo
3. Мотиваційний лист (1 сторінка).
4. Витяг із залікової книжки (та його переклад на англійську мову). Середній бал успішності – не нижче 80.
5. Сертифікат (можливо внутрішньоуніверситетський) про рівень володіння англійською мовою (не нижче рівня В2).
6. К-копія 1-ї сторінки закордонного паспорту.
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій в переліку черговості, назва файлу повинна містити назву університету, кампусу та прізвище претендента: NOVIA_Turku_Ivanenko.
Прохання надсилати пакет документів електронною поштою (у полі subject вказувати назву університету, кампусу та прізвище: NOVIA_Turku_Ivanenko на адресу локального координатора – заступника декана факультету психології Пащенко Світлани Юріївни (s.paschenko.tsu@gmail.com).
Також необхідно заповнити аплікаційну форму он-лайн на сайті НОВІА університету ДО 25 квітня 2021 року: https://www.novia.fi/…/application-for-exchange-students/
За більш детальною інформацією звертатися до координатора проекту – моб. (067) 5919534; адреса: просп. Глушкова, 2-а, корпус факультету психології, к. 213.
Поради щодо оформлення конкурсних документів знаходяться на вебсторінках:
• Відділу міжнародного співробітництва: http://umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/informazija.html
• Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk
ЗАЛЕЖНО ВІД СИТУАЦІЇ З ПАНДЕМІЄЮ КОРОНАВІРУСУ, ДЛЯ НОМІНОВАНИХ НА НАВЧАННЯ В ОСІННЬОМУ СЕМЕСТРІ ПЕРІОД МОБІЛЬНОСТІ МОЖЕ БУТИ ПЕРЕНЕСЕНО НА ВЕСНЯНИЙ СЕМЕСТР 2021/2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ.
*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. Передбачається надання стипендій 2-4 кандидатам.
**Онлайн співбесіда проходитиме у КНУ імені Тараса Шевченка та супроводжуватиметься номінуванням студентів на навчання в НОВІА. З номінованими студентами та тими, хто увійде до листа очікування проводитиметься Скайп співбесіда представниками університету НОВІА, за результатами якої будуть визначені студенти-стипендіати програми Еразмус+ Глобал для навчання в НОВІА університеті.
Дату та час онлайн співбесіди у КНУ буде надіслано на е-адреси учасників конкурсу. Співбесіда проходитиме англійською мовою.
***Розмір стипендії становить 850-900 євро на місяць; передбачена виплата дорожнього гранту та гранту на оплату візи і страхового полісу.
БАЖАЄМО УСПІХУ В КОНКУРСІ!
In headings: Uncategorized

 

Leave a comment