“ОСВІТА У ЄС: УКРАЇНА БЛИЖЧЕ ДО ЄВРОПИ”! Як це зробити?

Автор: admin 11.06.2021
Запрошуємо взяти участь у анкетуванні ІІ ЕТАПУ ПРОЄКТУ “ОСВІТА У ЄС: УКРАЇНА БЛИЖЧЕ ДО ЄВРОПИ”!
Як це зробити?
КРОК ПЕРШИЙ: згадайте, чи брали Ви участь у міжнародних програмах академічної мобільності (семестрове навчання, програма “Подвійний диплом”, програма “Еразмус+”, міжнародна практика, короткотермінове стажування тощо в університетах ЄС).
Якщо згадали, тоді
КРОК ДРУГИЙ: перейдіть за посиланням та пройдіть анкету для тих студентів, які мають досвід мобільності
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe1kDGV6PU…/viewform
Якщо такого досвіду Ви не пригадуєте або його у Вас не було, тоді перейдіть за посиланням нижче та заповніть анкету для тих студентів, у яких не було досвіду мобільності (повірте Ваша думка для нас так само важлива ,як і думка першої групи студентів)
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdFlm7LiiS…/viewform
КРОК ТРЕТІЙ: обов’язково надішліть відповідь у кінці анкети, щоб ми могли опрацювати Ваші дані та представити їх на нашому форумі.
КРОК ЧЕТВЕРТИЙ: надішліть ці посилання Вашим друзям, одногрупникам, знайомим, однокурсникам, які навчаються з Вами разом в університеті або вже завершили своє навчання, щоб кількість опитаних була більшою, а результати більш якісними та репрезентативними.
КРОК П’ЯТИЙ: зареєструйтесь для участі у нашому форумі “Навчання у ЄС: пропозиції, за і проти, досвід”, який відбудеться 23 червня о 12.00 за київським часом.
https://docs.google.com/…/1yR9iGVVrfEzh…/viewform
КРОК ШОСТИЙ: приєднуйся до нашої групи у Facebook https://www.facebook.com/groups/791670368017298/ та слідкуй за усіма новинами проєкту і нашої колаборації університетів!
В рубриках: Новини

 

Залиште коментар