ERASMUS+ The University of СADIZ Spain

Автор: admin 04.06.2021
До уваги аспірантів!
Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус+ для реалізації мобільності протягом весняного семестру у 2021-2022 н. р в Університеті м. Кадіс для аспірантів.
Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 16 червня 2021 року.
Cпеціальності: іспанська філологія
Сайт університету: https://www.uca.es/?lang=en/
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Сертифікат про рівень знання англійської/іспанської мови – не нижче B1; Перелік сертифікатів, які приймаються, поданий нижче.
4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY.
Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі Еразмус+:
http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk
5. Індивудіальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті – для аспірантів першого та другого року навчання. За консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (т:239 32 85, email: mobility.knu@gmail.com).
Аспіранти третього та четвертого року навчання подають виписку з оцінками, перекладену на англійську мову і завірену.
Просимо надсилати виписки з оцінками на завіряння Надії Миколаївні Серьогіній на пошту translationtsnuk@gmail.com. Документи ПРИЙМАЮТЬСЯ і ОПРАЦЬОВУЮТЬСЯ ЕЛЕКТРОННО!
!Зверніть увагу, що на завіряння приймається переклад тільки офіційних документів з підписами та мокрою печаткою! За витягами просимо звертатися на факультет/інститут.
6. Диплом магістра і додаток до нього.
7. Заповнити документ Abstract of the PhD Research at the UCA (за формою просимо звертатися до Відділу міжнародного співробітництва erasmusknuts@gmail.com.
7. Заповнити онлайн форму- https://forms.gle/6JEadVLk2Zge4JGTA
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі pdf (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: СADIZ-Spring-2021_Ivanenko та надісланий на електронну пошту координатора проекту співпраці проф.. Г.Г. Верби gverba12@gmail.com та Відділу міжнародного співробітництва erasmusknuts@gmail.com.
За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ запитом на пошту erasmusknuts@gmail.com.
Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk#
* Форму Learning Agreement можна знайти на нашому офіційному телеграм-каналі відділу міжнародного співробітництва t.me/IRO_TSNUK.
**Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.
***Дата співбесіди буде оголошена окремо на офіційній фейсбук-сторінці Відділу міжнародного співробітництва.
****Розмір гранту на навчання складає 850 €/міс.
*****Грант на подорож 275 €
****** З детальною інформацією стосовно участі у конкурсі можна ознайомитися за посиланням https://internacional.uca.es/21-22-erasmus-ka107-sms-in/.
В рубриках: Без категорії

 

Залиште коментар