До уваги студентів випускних курсів!

Author: admin 17.11.2021
23 листопада 2021 р. О 13.00 Коледж Європи запрошує студентів 4 курсу (бакалавр) та 2 курсу (магістр) на презентацію річного навчання міністерської програми в Брюгге🇧🇪🇧🇪🇧🇪
Випускниця Інституту філології та Коледжу Європи проведе презентацію про можливості програми. Долучитися можна за посиланням: https://meet.google.com/wwz-nqyt-mfa
Коледж Європи – це бельгійський навчальний заклад, заснований в 1949 р. та має на меті підготувати своїх випускників до роботи в інституціях ЄС 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺 (Європейська комісія, Європейський парламент, Рада Європи), дипломатичних установах (МЗС, посольств, дипломатичних академіях, зокрема к Відні та Варшаві🇦🇹🇵🇱), приватних компаніях, медіа та міжнародних організаціях в країнах-членах ЄС та в країнах партнерів (НАТО, ООН, ВОЗ, WWF тощо 🇺🇳🇺🇸).
Навчання відбувається двома мовами. Громадяни України отримують повну стипендію, яка покриває витрати на навчання, навчальні поїздки за кордон (країни ЄС, Скандинавії, Північної Африки, Кавказу, Близького Сходу), проживання в кампусах Брюгге🇧🇪 та Натоліні🇵🇱, перельоти з України та назад та курси з вивчення іноземних мов (англійська 🇺🇸🇬🇧, французька🇫🇷, німецька🇩🇪, польська🇵🇱, іспанська🇪🇸, італійська🇮🇹, арабська🇪🇬, китайська🇨🇳).
Тому кожному, хто цікавиться міжнародними відносинами, міжкультурною комунікацією, журналістикою, історією, мовами та мріє продовжити свою кар’єру в дипломатії, ласкаво просимо! Щорічно більше 500 студентів з різних куточків світу приїздять до Брюгге та Натоліну, аби провести захоплюючі 10 місяців разом. Приєднуйся!
Більше інформації за посиланням: www.coleurope.eu/eis
www.coleuropenatolin.eu
In headings: Uncategorized