Стипендії Еразмус+ для реалізації мобільності протягом осіннього семестру у 2022-2023 н. р. в Університеті м. Кадіс

Author: admin 26.03.2022

До уваги: бакалаврів 2 та 3 курсів, магістрів 1 курсу, аспірантів
Оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус+ для реалізації мобільності протягом осіннього семестру у 2022-2023 н. р. в Університеті м. Кадіс (The University of СADIZ, Spain).
Кінцевий термін подачі документів на електронну пошту 10 квітня 2022 року.
Спеціальності: всі (прохання звіряти відповідність предметного напрямку на сайті університету – https://www.uca.es/?lang=en/)
Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою:
1.CV / резюме в форматі EUROPASS;
2.Мотиваційний лист (до 1 сторінки);
3. Сертифікат про рівень знання іспанської мови – не нижче B1.

*Для студентів-магістрів або аспірантів, які збираються виконувати дослідницьку роботу, у виняткових випадках може бути представлений сертифікат володіння англійською або французькою мовою, але прийняття студентів буде залежати від наявності в Університеті Кадіса наукового керівника, який може керувати дослідженням студента зазначеними вище мовами.

4. Learning Agreement (draft). Заповнити потрібно лише частину BEFORE THE MOBILITY.Поради й інструкції щодо заповнення на сайті відділу академічної мобільності в розділі «Еразмус+»: http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=2263&lang=uk Форму Learning Agreement можна завантажити за посиланням (https://internacional.uca.es/22-23-erasmus-ka107-sms-in/).
5. Бакалаври та магістри: Індивідуальний графік (форму індивідуального графіку можна завантажити на сайті відділу академічної мобільності, http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=361&lang=uk) із візою-погодженням координатора з мобільності на факультеті/ інституті – для бакалаврів, магістрів, аспірантів першого та другого року навчання. За консультацією щодо заповнення документу просимо звертатися до відділу академічної мобільності (email: mobility.knu@gmail.com).
Аспіранти третього та четвертого року навчання: замість індивідуального графіку подають виписку з оцінками, перекладену на англійську мову і завірену.
6. Бакалаври: витяг із залікової книжки (звертатися до методиста на факультеті/інституті). Витяг має бути перекладений на англійську мову та завірений (з приводу завірення перекладу звертатися до Олесі Олександрівни Сідельнікової на адресу olesia.sidelnikova@knu.ua).
Магістри: диплом бакалавра і додаток до нього.
Аспіранти: диплом магістра і додаток до нього.
7. Аспіранти: заповнити документ Abstract of the PhD Research at the UCA (форму можна завантажити за посиланням https://internacional.uca.es/22-23-erasmus-ka107-sms-in/ (Annex VI)
8. Заповнити онлайн форму (https://forms.gle/6JEadVLk2Zge4JGTA).
Пакет документів в електронному вигляді має бути зібраний в один файл у форматі PDF (документи в іншому форматі не розглядатимуться), у поданій у переліку черговості, назва файлу має містити назву університету та прізвище претендента: СADIZ-Fall-2022_Ivanenko та надісланий на адресу координатора проекту співпраці проф. Г.Г. Верби (gverba12@gmail.com) та відділу міжнародного співробітництва (erasmus.international@knu.ua).
За більш детальною інформацією звертатися у Відділ міжнародного співробітництва до Альони Олександрівни Курченко, координатора програми Еразмус+ запитом на пошту erasmus.international@knu.ua або в телеграм-каналі відділу (https://t.me/irotsnuk).
Поради щодо оформлення конкурсних документів на сайті Відділу академічної мобільності у розділі «Еразмус+» (http://mobility.univ.kiev.ua/?page_id=179&lang=uk).
Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі.

*Розмір гранту на навчання складає 850 €/міс.
**Грант на подорож 275 €
***З детальною інформацією стосовно участі у конкурсі можна ознайомитися за посиланням (https://internacional.uca.es/22-23-erasmus-ka107-sms-in/).

In headings: Uncategorized

 

Leave a comment