Літня школа в Університеті Тюбінгена, Німеччина

Author: admin 13.03.2016

Logo Universität Tübingen

Термін подачі заявок: 30 квітня 2016

Відкрито для: PhD студентів і на молодих дослідників з соціальної та культурної антропології, соціології, політології та суміжних областей культурологічних та соціальних наук.

Місце і час проведення: 4 – 8 липня 2016 р, Університет Тюбінген, Німеччина.

Літня школа проходитиме з 4 по 8 липня 2016 року в Університеті Тюбінгена, і є результатом співпраці між Дослідницьким центром співробітництва (CRC) 923 Threatened Order”, Центру з гендерних питань і різноманітності досліджень, і  Інституту Макса Планка по вивченню релігійного та етнічного різноманіття (Геттінген). Метою літньої школи є вивчення та обговорити актуальних тем і наукових підходів на основі діалогу між фахівцями різних областей наук, а також вчених, фахівцівпрактиків,  біженців.

Як подати заяву ?

Учасники будуть відібрані на основітаких документів:

Будь ласка, надішліть заявку у вигляді одного PDFфайлу по електронну пошту reordering-diversity@sfb923.uni-tuebingen.de або поштою за наступною адресою:

Tanja Granzow
CRC 923 “Threatened Order”
Keplerstr. 2, R. 288
D-72074 Tuebingen
Germany
Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте офіційний сайт.

In headings: Uncategorized