Літній семінар з політичної економії, Франція

Автор: admin 13.03.2016

SU_Logo

5 10 липня , 2016 року.

Aix-Marseille Université • Avenue Robert Schumann • Aix-en-Provence, France

Протягом тридцяти двох років Aix-en-Provence та  університет Нової економіки, був мысцем зустрічей видатних викладачів і учасників, які прибули з усього світу щоб розділити великий інтерес до класичних ліберальних ідей. З 1989 року  IES-Europe була частиною цього збору, підтримуючи студентів і молодих вчених в їх інтелектуальних подорожах.

У 2016 році IES-Europe поверне дух цих зустрічей до життя і запрошує людей зі всієї Європи і за її межами приєднатися до шановних ораторам з області економіки, філософії, історії та права.

Приєднуйтесь до нас і насолоджуйтеся Aix-en-Provence, гарним містом, розташованим в 20 милях від Французької Рив’єри.

Програма заходу – за посиланням.

Подробиці на сайті літньої школи.

Один відгук на «Літній семінар з політичної економії, Франція»

Анастасія пише:
18.12.2016 в 9:55 pm

I really keen on styding different languages, international relations, public diplomacy.It will be the best opportunity to give me a chance to be a part of your University