Програма Георга Арнольда, Німеччина

Автор: admin 09.04.2016

Програма ім. Георга Арнольда спрямована сприяти проведенню наукових досліджень в освіті в інтересах сталого світу. Зокрема вона зосереджується на освітніх ЗМІ та навчальних програмах у постконфліктних або перехідних суспільствах, хоча запрошуються і представники західних країн для розробки нових концептів підтримки і стабілізації миру в суспільстві.

Програма відповідає на дедалі більшу потребу у ініціативах знизу і сталих та відповідних певній області підходах, на встановлення і посилення культур миру і сталого розвитку — ключових завданнях сучасних і майбутніх поколінь.

Американський благодійник Генрі Арнольд (Henry H. Arnhold) започаткував традицію запрошувати професорів до Інституту ім. Георга Екерта (Georg Eckert Institute). Цю ініціативу створено на честь його діда, Георга Арнольда (1859 – 1926), який був німецьким банкіром, меценатом мистецтва та ідейним пацифістом.

Щороку стипендія строком від трьох до шести місяців надається видатним ученим з гуманітарних та соціальних наук, політології, педагогіки чи правознавства, щоб дати їм можливість проводити дослідні проекти або завершити роботу над великою публікацією без обов’язкового викладання чи адміністративної роботи. Однак передбачається, що запрошені вчені візьмуть участь у тижневій міжнародній літній школі для молодих учених і працюватимуть над концепцією міжнародного Симпозіуму ім. Арнольда, що відбудеться наприкінці терміну перебування кандидата. За організацію обох заходів відповідає координатор із Інституту ім. Георга Екерта.

Вченому надається

Кінцевий термін для подачі заявки на програму 2014/2015 року —  жовтень кожного року.

Email: schulze@gei.de

Вебсайт: http://www.gei.de/en/fellowships/georg-arnhold-program/program.html