Грантова програма від National Geographic

Автор: admin 10.09.2016

Картинки по запросу national geographic logo

Дедлайн: протягом року (кожен рік)
Країна: одна із 18 країн Азії;
Область наук: Природничі науки
Тип гранта: Стажування
Грант: $2,000/$5,000

National Geographic приймає заявки на участь у грантовій програмі «Молоді дослідники» (Young Explorers Grants), яка має на меті підтримку спеціалістів, які хочуть реалізувати власний проект чи провести польове дослідження в одній із 18 країн Азії.

Отримувачі гранту можуть стати частиною команди існуючих програм National Geographic:

У програмі можуть взяти участь

Розмір гранту – від $2 000 до $5 000. Грант National Geographic завжди позиціонував себе як додаткове фінансування і заохочував учасників програми шукати і інші види фінансування.

Вимоги:

 Наявність вченого ступеня не є обов’язковою умовою участі в програмі, проте кандидат повинен мати досвід дослідницької діяльності в обраній категорії.
Отримати грант можуть як громадяни США, так і громадяни іноземних держав.

Дослідники, які планують зайнятися дослідницькою роботою закордоном повинні докласти всіх зусиль, щоб у складі їхньої команди був хоча б один співробітник – представник тієї країни, де буде проводитися дослідження.
Заявка подається в кілька етапів.

Спершу кандидату необхідно заповнити онлайн бланк попередньої заявки. Якщо вашу кандидатуру схвалили, то через якийсь час після заповнення попередньої заявки вам прийде лист на електронну пошту з посиланням і паролем на повний бланк заявки.
Заявки на отримання гранту можна подавати весь рік, але слід подавати заявку в комітет по дослідженню та вивченню за 8 місяців до початку проекту, а в експедиційне бюро за 6 місяців до початку проекту. Також слід взяти до уваги:

Документи:

Заявки приймаються протягом року.

Контакти:

Committee for Research and Exploration: cre@ngs.org

Conservation Trust: conservationtrust@ngs.org

Еxpeditions Council: council@ngs.org

 

В рубриках: Фонди, Щорiчнi гранти

 

Залиште коментар