Семінар «Міжнародні освітні програми і мобільність», 13-14 квітня 2016 р.

Автор: admin 25.09.2016

13-14 квітня 2016 року відбувся Семінар «Міжнародні освітні програми і мобільність» за участю представників всеукраїнських, загальноєвропейських та міжнародних освітньо-наукових, громадських організацій, представництв, ресурсних центрів для випускників, недержавних закладів з експериментальним підходом до навчання за креативними спеціальностями.

Учасники поділяться своїм досвідом і дадуть корисні поради майбутнім випускникам щодо подальшого навчання і працевлаштування.

1. Аліса Безман розповіла про переваги і можливості академічного туризму: про те, де шукати інформацію про гранти і як їх вигравати; що дають літні школи і як на них потрапити; як написати вдалий мотиваційний лист і переконливе резюме.
  2. Василь Микитюк презентував діяльність організації “Connect Ukrainians” та поділиться власним досвідом стажування та навчання закордоном. Презентацію можна завантажити за посиланням.
  3. Анна Постовойтова виступила з темою “Молодь і ООН: співпраця заради сталого розвитку” і провела воркшоп для тих, хто цікавиться роботою Організацій Об’єднаних Націй (ООН) і новими проектами, які реалізуються для і за участі молоді. Презентацію можна завантажити за посиланням.
  4. Координатор стипендіальних програм уряду Франції Оксана Ландо виступила з доповіддю на тему “Вища освіта та наука у Франції”. Як побудована система освіти у Франції? Які бувають типи стипендій і грантів? Чому варто мати найбільший рейтинг серед одногрупників, перебуваючи у французькій магістратурі, якщо Ви плануєте вступати у аспірантуру до Франції? Які права іноземних студентів у Франції? Які є дипломи Європейського зразка?
    Все це наші слухачі змогли дізнатися на лекції Оксани Ландо.Презентацію можна завантажити за посиланням.
  5.  Карина Горностай (AIESEC) презентувала програму діяльності організації «AIESEC» в Україні та розповість про програми соціальних та професійних стажувань, а також участі молоді в освітніх і соціальних проектах. Презентацію можна завантажити за посиланням.
  6. Катерина Жданова (Еразмус+, менеджер з індивідуальних можливостей) презентувала можливості програми Еразмус+ для студентів, випускників та викладачів, від національного Ерасмус+ офісу в Україні. Презентацію можна завантажити за посиланням.

В рубриках: Презентації