Chevening

Британські урядові стипендії Чівнінг (Chevening) є одними з найпрестижніших нагород для навчання в Великобританії. Програма Чівнінґ – це глобальна стипендіальна програма уряду Великої Британії, заснована в 1983 році з метою надати можливість отримати освіту у вищих навчальних закладах Британії.

Крім навчання за обраною програмою, стипендії Chevening дають учасникам чудову можливість спілкування зі своїми ровесниками та однодумцями в унікальній академічній атмосфері Великобританії.

Ці стипендії пропонуються для молодих лідерів України, що мають потенціал в майбутньому впливати на прийняття рішень у державі та формувати громадську думку.

Більшість стипендій Chevening розраховані на післядипломні магістерські програми (для отримання ступенів MSc, MA, LLM) тривалістю до 12 місяців. Можливо обрати і менш тривалу дослідницьку програму строком від 3 місяців.

Успішні кандидати визначаються шляхом ретельного конкурсного відбору. У кандидатів оцінюють лідерські якості, професійні досягнення, кваліфікації (академічні та професійні) і володінням англійською. Перевага надається амбітним і енергійним кандидатам, які мають лідерський потенціал.

Конкурс оголошується щорічно у вересні попереднього року перед початком курсу. Кінцевий термін подачі заявок, як правило, в кінці листопада – на початку грудня.

Відбір проводиться у три етапи. Перш за все, Британська Рада та Британське Посольство узгоджують перелік кандидатів, відібраних на підставі відомостей, що містяться в заявках.

Другий етап – це співбесіда в Британському Посольстві в Києві, після чого визначаються кандидатури для отримання стипендії.

Кандидати, які успішно подолали два попередні етапи, повинні скласти іспит з англійської мови.

Що покриває стипендія?
Чівнінґ покриває такі витрати: плата за навчання, щомісячна стипендія, подорож в обидві сторони узгодженим маршрутом, “підйомні” по прибутті та оплата за наднормативний багаж, додаткові витрати на підготовку дисертації чи дипломної роботи, вартість оформлення візи.

Пріоритетні сфери навчання:

Вимоги до заявників.
Немає вікових обмежень для отримання стипендії Чівнінґ. Щоб претендувати на стипендію, заявник
повинен:

Критерії знання мови такі:

Також необхідно подати на розгляд такі документи:

Якщо ви прагнете розкрити свій лідерський потенціал та долучитися до зростаючої мережі Чівнінґ, ознайомтеся з деталями подання заявки в електронному вигляді через систему e-Chevening за посиланням.
Відповіді на найбільш часті запитання – тут.
Контакти:  Chevening Scholarships   http://www.chevening.org/contact-us

Автор: admin