Студентам КНУ – про можливості Еразмус+

Автор: admin 28.11.2018

749895047[1]

Студенти Шевченкового університету мали нагоду два дні поспіль обговорювати з представниками Національного Еразмус+ офісу в Україні особливості участі молоді в програмах міжнародних обмінів.

Проведення заходу відбулося з ініціативи представників відділу академічної мобільності Університету й студпарламенту КНУ. Тож 19-20 листопада 2018 року відвідувачі інформаційного «Erasmus+ Week» для студентства мали можливість поспілкуватися з представниками програми в Україні, а також зі співробітниками тих підрозділів КНУ імені Тараса Шевченка, котрі опікуються в Університеті реалізацією можливостей із міжнародних обмінів. Зокрема, із доповідями та презентаціями перед студентами Шевченкового університету виступили: Олена Курченко, спеціаліст із міжнародних зв’язків, Любов Соболєвська, очільниця відділу академічної мобільності, Катерина Жданова, представниця Національного Еразмус+ офісу в Україні, Тетяна Федорчук, заступниця голови студпарламенту КНУ, а також студенти, котрі вже скористалися можливостями програми міжнародних обмінів Еразмус+.

Окрім офіційної частини, студенти могли відвідати ще й зустріч у форматі «живої бібліотеки» з учасниками програми, де кожен міг поспілкуватися з обраними представниками («книгами») й розпитати про їхні особисті враження від участі в програмі Еразмус+. Секретами успішного проходження конкурсу для навчання за міжнародною програмою обмінів із присутніми поділилися іноземні студенти КНУ імені Тараса Шевченка, котрі прибули в Україну на навчання за цією програмою, зокрема, спілкувалися з Кевіном Карбоні та Міленою Мюллер. Натомість українські студентки Вероніка Євтушенко, Катерина Кубрак і Руслана Цегельська, які повернулися після завершення навчання за міжнародною програмою Еразмус+, ділилися з відвідувачами заходу цінними порадами щодо написання мотиваційних листів, заповнення необхідних документів, а також розповідали про свої незабутні враження.

Оскільки зустріч викликала значну зацікавленість серед студентства КНУ імені Тараса Шевченка, організатори заходу планують докласти всіх зусиль, аби подібні Еразмус-бесіди стали чудовою традицією.

В рубриках: Новини

 

Залиште коментар