House of Europe (2020 – 2022)

House of Europe

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Програма Європейського Союзу, що відкриває можливості для творчого та професійного обміну.

House of Europe  — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Розповідаючи про інтенції програми в одному з інтерв’ю, керівник House of Europe  Крістіан Дімер говорить таке: «Передусім House of Europe дає людям можливість втілити в життя власні ідеї. Ми віримо, що діалог між людьми — це найкращий інструмент у боротьбі проти дезінформації та пропаганди».

House of Europe фінансує стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма:

Разом із Міністерством освіти і науки України Британська Рада реалізує трьохрічну програму всеукраїнської академічної мобільності  «САМ Україна». Ця програма є одним із компонентів програми ЄС «Дім Європи» та реалізовується впродовж 2020-2022 рр.

«САМ Україна» сприяє міжрегіональній академічній співпраці між ЗВО та культурному діалогу між молоддю через короткотермінову академічну мобільність в межах України.

Умови участі:

Фінансування: транспортні витрати, розселення та витрати на харчування студентів,  адміністративний внесок університетам за адміністрування цього проєкту мобільності.

Дедлайн подачі заявки: 31 березня 2020 року, 15.00 за київським часом.

NOTA BENE

Англійська мова буде робочою мовою для всіх процесів та документів у цій програмі.

Подробиці, які вас можуть зацікавити – тут.

Автор: admin