Carnegie Research Fellowship

Грантодавець: Grant from Carnegie Corporation of New York;
Країнапроходження навчання: США;
Офіційний сайт: ttp://www.nceeer.org/ та http://www.americancouncils.ge/ ;
Контакти: електронна пошта alexei@nceeer.org (писати англійською);
Дедлайн (може варіюватися з року в рік): 30 квітня кожного року.

Національна рада з євразійських і східно-європейських досліджень щороку оголошує конкурс на отримання стипендій в Сполучених Штатах. Вчені гуманітарних і соціальних напрямків наук з зазначених у списку регіонів можуть подавати заявку для отримання дослідних грантів в університетах та інститутах в Сполучених Штатів.

Цей конкурс охоплює університетських викладачів, дослідників, студентів старших курсів, аспірантів і науковців в області соціальних і гуманітарних наук з Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Молдови, Росії та України.

Всі учасники, які будуть проводити дослідження з конкретних тем в області соціальних і гуманітарних наук, мають написати від 15 до 30 сторінок академічної роботи після повернення додому стипендіата та провести лекції з метою сприяння подальшому розвитку вищої освіти і науки в своїх регіонах.

Програма грантів Карнегі -досліджень (CRFP) підпорядкована Національній ради з Євразійських і Східно-Європейських досліджень (NCEEER) у співпраці з Американськими радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS (American Councils). Учасники CRFP проводитимуть дослідження в Сполучених Штатах протягом чотирьох місяців.

Учасники CRFP отримають наступну підтримку:

1) оплата вартості авіаквитків для перельоту зі своїх рідних міст до приймаючого університету в Сполучених Штатах та назад;

2) бесіда-тренінг перед виїздом та програма орієнтації в Вашингтоні;

3) щомісячна стипендія;

4) медичне страхування;

5) доступ до бібліотек та архівів.

Крім того, всі вчені-участники CRFP матимуть право на підтримку фонду розвитку вчених для допомогти в покупці книг, технологій та інших науково-дослідницьких інструментів, або для участі в конференціях, і т.д.

Можливість отримання гранту  для цієї програми залежить від наявності фінансування з боку Корпорації Карнегі в Нью-Йорку.

Кінцеві терміни: окументи повинні бути доставлені в офіс до 17 години 30 квітня 2016 року

Критерії відбору:

Особи, які мають право на участь у конкурсі:

Слід відмітити, що переможцями даного конкурсу вже стало багато наших співвітчизників, , які достойно представили українську науку в США:

Автор: admin